איור משפחתי

מהו אותו האיור המשפחתי?

בעולם של ימינו, ניתן לתעד הכל. אנשים מתעדים בכל יום ויום את האוכל שהם אוכלים, האנשים שהם פוגשים, הפקקים שיש להם בדרך לעבודה ואת הבעיות שהבוס עושה להם במשרד. מצד שני, לא פעם דווקא את הדברים החשובים ביותר אנחנו שוכחים לעיתיים לתעד – את המשפחה. המשפחה שלנו הפכה ביומיום לחלק משמעותי מהשגרה שלנו – אנחנו לוקחים ואוספים את הילדים לבית הספר והחוגים, אנחנו מעבירים איתם את סופי השבוע בבילויים וטיולים וסתם נהנים לשבת איתם לאכול ארוחת ערב. איור דיגיטלי משפחתי בא לקחת את הפשטות, את החום והאהבה הייחודיים למשפחה האישית שלכם ולהנציח אותם על קנבס איכותי. כל זאת כמובן, על בסיס האופי המשפחתי שלכם והבחירות האישיות שלכם.

איזה אפשרויות בכלל יש?

האמת היא, שיש מבחר אדיר של אפשרויות. האיור לא מבוסס רק על תמונה אישית לבחירתכם, אלא גם מיועד להעביר את האופי הייחודי של המשפחה. האיור יתבסס על רקע ונושא לבחירתכם. בשביל לעשות לכם קצת סדר, אלו הן כמה אפשרויות שכנראה שווה לכם להכיר.

העולם הצהוב

אם אתם חולים על משפחת סימפסון ומרגישים שהווייב של הסדרה מתאים להומור המשפחתי שלכם, יכול להיות ששווה לכם להנות מאיור משפחתי בסגנונם. האיור יצבע אתכם בגווני צהוב המאפיינים את הסימפסונים וימקם אתכם על הספה הקלאסית, חוף הים או כל מקום אחר שתרצו.

סיפורי אגדות

אם אתם חובבים גדולים של וולט דיסני והילדים פשוט לא מצליחים להירדם בלי סיפור – יכול להיות ששווה לכם להתפנק מאיור בסגנון האגדות. האיור יצבע אתכם בסגנון מלכותי וימקם אתכם על השטיח המעופף של אלדין,  על רקע הארמון המפורסם של דיסני, בשיט בלב ליבו של אגם מסתורי או כל מקום אחר שעולה לכם על הדעת.

מקומות בעולם

בתכלס, איור בסגנון של מקומות שונים בעולם זאת אחלה דרך להביע את הווייב המשפחתי. תוכלו למשל למקם את עצמכם על רקע השלט של הוליווד, בחוף הים התל אביבי, בפריז, לאס ווגאס או ניו יורק. לכל משפחה יש אופי וכך גם לכל מקום בעולם. אז איזה מדינה המשפחה שלכם?

אז איך מזמינים?

האמת היא שתהליך ההזמנה אצלנו בקרטונז הוא יחסית פשוט. ראשית, עברו על קטלוג האיורים שלנו והתלבטו בין האפשרויות השונות. תוכלו להתייעץ עם בן או בת הזוג וכמובן הילדים ולמצוא את התמונה שלדעתכם מתארת אתכם באופן הטוב ביותר. לאחר מכן, בחרו את כמות הנפשות שהייתם מעוניינים למקם בתמונה והעלו לאזור הייעודי תמונות של בני הבית. לבסוף, השלימו את ההזמנה וחכו עד שהאיור המגניב שלכם יגיע לפתח הבית. שיהיה לכם בהצלחה ותתחדשו!