מתנה למפקד

הקשב! הוא היה הדמות הסמכותית הכי משמעותית בשירות הצבאית שלכם לאורך הדרך ולימד אתכם איך להתמודד עם המערכת הנוקשה. בין אם מדובר במפקד הטירונות שלכם, מפקד הקורס או המפקד שלכם בסדיר – מדובר בדמות שהשפיעה רבות על האופי שלכם ולימדה אתכם לא רק על המסגרת, אלא גם הרבה על עצמכם. לכבוד השחרור הקרב שלכם או של המפקד, החלטתם להביא לו מתנה מיוחדת ולהביע את ההערכה שאתם רוחשים כלפיו, אבל איך בוחרים מתנה?

על איורים דיגיטלים כבר שמעתם?

לעומת המתנות השגרתיות שתוכלו למצוא בקניונים או במרכזים המסחריים בקרבת הבית שלכם, כשמדובר במתנות בעיצוב אישי, אתם המעצבים הבלעדיים של המתנה ואלה שיהפכו אותה למתנה המיוחדת שהיא. רעיונות מקסימים למתנה בעיצוב אישי יהיו איורים דיגיטלים מודפסים על קנבס, תמונה מיוחדת ומעוצבת. המתנות כשלעצמן מאוד יפות, אבל מה שהופך אותן למיוחדות באמת הוא העיצוב שלהן – הנופח האישי משדרג אותן והופך אותן למרגשות עוד יותר.

אז איך בוחרים מתנה?

המתנה למפקד שלכם צריכה לעשות לו שמח ולהעביר את תחושת ההערכה העמוקה שאתם מרגישים כלפיו. תחשבו על הדברים שמייחדים את המפקד שלכם ועל האופי המיוחד שלו. אם הוא אדם שאוהב לצחוק אולי כדאי לכם לבחור באיור עם כיתוב משעשע. אם הוא טיפוס נוסטלגי תוכלו להביא לו תמונה מעוצבת של אנשי הצוות. במילים אחרות, אין תשובה נכונה אחת – ההיכרות שלכם עם המפקד האהוב שלכם ושל האופי המיוחד שלו יבטיחו שתבחרו את המתנה הנכונה.

איך תחגגו את הפרידה?

בין אם מדובר בשחרור שלכם ובין אם מדובר בשחרור של המפקד שלכם, זוהי סיומה של תקופה. אחרי חודשים ארוכים ואפילו שנים שהייתם צוות מנצח, החיים ממשיכים ואתם נאלצים להיפרד. לכבוד הפרידה שלכם חשוב שתעשו משהו מיוחד ותגידו כמה מילות פרידה. תוכלו לשבת בחומוסיה האהובה על שניכם, במסעדה נחמדה ואפילו באיזו תצפית נחמדה בחיק הטבע על פק"ל קפה. אם אתם סגורים בבסיס ואין לכם מקום מיוחד ללכת אליו, תוכלו אפילו לפנות לעצמכם הפסקת צהרים נחמדה שבה תוכלו לבלות רק שניכם.

חשוב להגיד תודה

למתנה שלכם חשוב שתצרפו ברכה אישית ונוגעת ללב. בברכה תוכלו לכתוב על התהליך המיוחד שעברתם ביחד וכל אחד לחוד ועל המכשולים שניצבו בפניכם במהלך הדרך. המילים אולי לא יזרמו בהתחלה, אבל אם תקדישו לכך מספיק זמן בסוף תמצאו את הדרך הנכונה להביע את התחושות שלכם. אחרי שסיימתם לתכנן הכל, רק נשאר לכם להנות ממעט הזמן שנותר לכם ביחד. מאחלים לכם הרבה בהצלחה בהמשך הדרך ושחרור נעים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *