שאלות נפוצות

ב-קרטונז, הענקת חוויה יוצאת דופן ללקוחותינו היא בראש ובראשונה בכל מה שאנחנו עושים. אנו שמחים לעזור לך ולענות על כל שאלה שיש לכם.

אנחנו פועלים במרץ ליצירת איורים דיגיטלים באיכות הגבוהה ביותר. בדר"כ כלל לוקח לנו כ-5 ימים לצייר אתכם ולהדפיס על הקנבס, ועוד כ-1-5 משלוח שליח (תלוי במיקומכם). שימו לב – זהו זמן אספקה משוער.

במידה ואתם מעוניינים בזמן אספקה מהיר יותר, במהלך תהליך ההזמנה תוכלו להוסיף תשלום בסך 50 ש"ח ולעקוף את התור, מה שאמור לקצר את זמן האספקה.

האיורים הדיגיטלים שלנו מגיעים בכמה סגנונות בהתאם לרקע שבחרתם, חשוב לציין שהדמיון אינו דמיון מוחלט משום שזו סוג של קריקטורה ולא דיוקן פורטרייט. כמובן שאנחנו עושים את המיטב כדי להעביר את ההוייה של הדמות מן התמונה (אז בבקשה לצרף תמונות שמשקפות את עצמכם).

כרגע אנחנו במבצע של משלוח חינם עד הבית! בדר"כ מחיר המשלוח הוא בעלות מוזלת של 23 ש"ח.

אנו משתמשים ב- GeoTrust Secure Socket Layering (SSL), טכנולוגיית הצפנה המבטיחה העברת אינטרנט בטוחה של המידע האישי שלך. איננו שומרים פרטי כרטיס אשראי ואף איננו משתפים את פרטיך האישיים עם צד ג 'כלשהו.

האיורים שלנו מבוססים על התמונות שלכם, כל עוד התמונה שהעלתם ברורה (אנחנו נגיד לכם אם לא) אין סיבה לדאגה. כל התמונות עוברות בדיקה מול התמונה שלכם לפני הדפסה ואנחנו מוודאים בקפדנות שהתוצאה יצאה לא פחות ממושלמת. אנחנו לא מאפשרים את האישור שלכם לפני ההדפסה משום שזה פוגע בתהליך הייצור ובמהירות המשלוח, תצטרכו לסמוך עלינו. 🙂

עדיין יש לך שאלה? שלח לנו דוא"ל באמצעות טופס זה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.