איור זוגי

מה זה בכלל איור זוגי?

אהבה באה בשלל צורות, אופנים וסגנונות אבל לכל האהבות משותף דבר אחד – החום. החום של הזוגיות היא מה שהופך את הקשר שלכם ושל כל זוג ברחבי העולם לחזק, ייחודי ומלהיב. בן או בת הזוג שלכם הפכו עם הזמן לחלק משמעותי מהשגרה היומיומית שלכם – הם יושבים איתכם לאכול, קונים איתכם מצרכים, משוחחים וצוחקים איתכם ובעיקר, מעבירים לכם את הזמן בכיף.

איור זוגי זוהי דרך מצוינת לתעד את האהבה שלכם ולשמור אותה חיה, בדיוק כפי שהיא היום. בטכניקות מתקדמות על בסיס תמונות של בני הזוג שישלחו לנו נוכל ליצור איור זוגי מקסים שמעביר את ההומור המשותף, האהבה הרחבה והקשר העמוק של השניים.

איזה אפשרויות בכלל יש?

איור דיגיטלי זוגי בא בשלל סגנונות ואופנים, בדיוק כמו אופייה הנרחב של האהבה. איור זוגי יכול להיות קומי, רומנטי, חמוד, קלישאתי ואפילו מעט מיני או בוטה אם תהיו מעוניינים בכך. באיור תוכלו למקם את עצמכם על השטיח המעופף של אלאדין, רקע הטלפורט של ריק ומורטי, הספה של הסימפסונים, בלב מגרש כדורגל ובמבחר אדיר של מקומות שעולים לכם על הדעת. האיור המושלם יהיה כזה שלא רק יכלול את התמונות המחמיאות ביותר שלכם אלא גם האחד שמביע את האופי של הקשר שלכם בצורה הטובה ביותר, והמגוון לגמרי מאפשר את זה.

מתי שווה להעניק לבן או בת הזוג איור זוגי?

בין אם מדובר ביום האהבה, יום השנה שלכם ואפילו יום ההולדת, איור זוגי הוא רעיון נפלא למתנה אישית ונוגעת ללב. הדבר המיוחד במתנה המופלאה הזאת זה שהיא מביעה את ההיכרות שלכם עם הנפש התאומה שלכם באופן מיוחד במינו. בנוסף, תמונה של איור זוגי יכולה להיות גם רעיון לרכישה מושתפת כקישוט לסלון הבית או חדר השינה. מדובר במזכרת מקסימה לשגרה היומיומית האהובה שלכם שתבוא לידי ביטוי בציור קליל ומגניב.

איך מזמינים?

האמת היא שהזמנה של איור זוגי היא לא יותר מידי מסובכת. לפני הכל, התחילו בלעבור על הקטלוג שלנו ולמצוא את נושא האיור שהכי מתאים למה שאתם מחפשים. תתלבטו בינכם לבין עצמכם אם אתם יותר מתחברים לעולם הסדרות הקומיות או לחילופין מעוניינים דווקא בתמונה בה אתם על רקע השלט של הוליווד או הארמון של דיסני. אחרי שבחרתם את הנושא המושלם לתמונה, העלו את התמונות שהייתם מעוניינים למקם בציור והשלימו את פרטי ההזמנה. לאחר מכן, אנחנו כבר נדאג שהקנבס המאויר יגיע כבר ממש עד לפתח ביתכם – לכם רק נשאר לחשוב איפה תמקמו את התמונה האהובה החדשה שלכם. תהנו!